Nudné chvilky...2

10. února 2013 v 14:20 | Light |  Nudné chvilky...
Tak víte co? Dneska mi kreslit asi nepůjde :D ...Tak jsem se rozhodla, že pro ty co neznají Andyho, tak vás s ním seznámím..A vlastně se pokusím i s celou kapelou Black Veil Brides :)


Andy Biersack - Pravým jménem Andrew Dennis Dean Biersack, je zpěvák a skladatel v kapele Black Veil Brides, kterou také založil. Je nejmladším členem, ale úžasným zpěvákem...Neměl jednoduché dětství, jelikož ho všichni odsuzovali kvůli vzhledu (hlavně tmavé oblečení)...A právě toto téma se objevuje v několika jeho sepsaných písní...Zpívá o tom, že i když se cítíme sami, tak sami nejsme a snaží se lidi podpořit...Já ho obdivuji! A nejen kvůli vzhledu, ale koukněte se na toto - klikni - slyšíte ten hlas? Nepotřebuje žádnou techniku, jako někteří zpěváci, aby mu to upravovalo hlas...
Hodně jeho videí můžete najít pod jménem Andy sixx (Andy 6) - jeho přezdívka, když byl mladší :) Nyní už je to Andy Biersack :)
Možná to je jen můj pohled, pohled puberťačky, která přišla na kouzlo jejich zpěvu i vzhledu..Jestli jsem Emo? Ne.. :) ..., ale podle mě je Andy člověk se srdcem na správném místě! :) Doufám, že jednou budu mít tu možnost a vidět ho na vlastní oči! :)

Tak a teď Black Veil Brides (BVB) - Americká kapela založena roku 2006..hraje převážně rock, ale ne čistý :), takže takový rock/scream/metal. :) .. Nevím jak více vám je přiblížit...Asi takhle..Koukněte se na jejich videea, poslechněte si jejich hudbu a posuďte sami ;) ... Jejich hudbu naleznete v menu (nebo klikni zde)

Tak a teď už asi taky letím :D :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama