Rock a já

23. února 2013 v 19:13 | Light |  Různé
Takže...Rock...hudební žánr...
Někdo si může myslet, že poslouchám Rock jenom z toho důvodu abych vypadala drsně (což někteří dělají, nebo aspoň tvrdí jací jsou to rockeři a metalisti, ale v mobilu pak najdete bíbra)...ale tak to není! Rock je...je něco s čím se ctím být sama sebou..nic neskrývám, na nic si nehraji...On mi pomáhá! Neustále mě zachraňuje...Jde o to, že rock je o životě, o překážkách, kterým čelíme a o tom jak je zdolávat, o tom že nejsme sami, o tom, že tu je vždy někdo kdo nás chápe a je na tom stejně, o tom, že nidky nemáme nic vzdát...ale jak jsem řekla, hlavně to je ze života a o životě... Podle mě se rock líbí lidem, kteří v životě už zakusili něco nepříjemného..nežili si jak ve vatě....To je asi to co nás všechny spojuje :) .. Chápete mě, žejo? :) ...
Neříkám, že poslouchám jen Rock...někdy podlehnu chvilkám jiného stylu, ale s Rockem se cítím nejlíp...Mám pocit jakoby mi právě on rozuměl...Přesně věděl co cítím a prožíval to se mnou...Nechal mě se vyvztekat ve svých textech a naopak....je to prostě něco co se složitě vysvětluje...Něco co cítím uvnitř sebe a nevím jak vám to lépe popsat... :DD Rozumíte mi aspoň trochu ne? :) ...No tak takový je můj pohled na ROCK (musela jsem to trochu zkrátit, jelikož už mě odsd vyhazujou)....a co vy a hudba? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aesthe Aesthe | 24. února 2013 v 17:30 | Reagovat

Nevím proč,ale přijde mi,že to trochu moc prožíváš.Taky miluju hudbu a poslouchala bych ji neustále,ale zase to tak nepřeháněj.. ;)
Jenom můj názor..

2 Light Light | 25. února 2013 v 13:33 | Reagovat

[1]: Však to je můj názor, já ti to nenutim :) ..Ale i tak dik...pro me je hudba dulezita a ne kazdej to ma stejne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama