Vlak života

24. března 2013 v 10:03 | Light |  Různé
Teď jsem si všimla co je za téma tento týden... Jo já vím, je trochu pozdě, ale nevadí... (Téma týdne - Vlak života)

Nejprve jsem nevěděla co napsat...Před chvilkou jsem totiž napsala článek o smrti, takže...No nakonec ze mě něco vypadne, jako vždycky...

Kolikrát se sama sebe ptám, co je účelem našeho bytí. Proč jsme se narodili? Jenom proto abychom mohli zemřít? A mezi tou dobou co "žijeme" a čekáme na konec, se vezeme vlakem života. Vlakem, který si jede kudy chce. Někomu připraví cestu mezi trním. Vlastně tak celkově mám pocit, že ty vlaky, kterými se necháváme vést, jsou poničený. Jsou nepohodlný a nikdy nevíte, kdy se za jízdy rozpadnou. Nemůžeme se na nic spolehnout...Žijeme ve strachu...Vlastně abych pravdu řekla, tak mi život připadá jako jedna velká hra...Hra, která se vymkla kontrole. Hra s vláčky, kteří se řítí do propasti a vůbec jim to nevadí.
Nikdy nevíte do jakohé vlaku si nastoupíme...Z části máme sami na výběr, takže to nemůže schazovat na ostatní...Po tom co jsem viděla film Pan Nikdo, mi došlo, že i pár malých a třeba pro někoho i hloupých rozhodnutí nám může změnit celý život...Je to jako když se rozhodnete nascvál zaspat, že pojede tím vlakem co jede dýl...Jenže místo luxusu, který byste měli v tom předešlém, zde se budete bát nastoupit...První vlak by vás dovezl napřklad do 5* hotelu, ale ten druhý vás zaveze do kovošrotu...A stačilo vstát o 5 minut dříve! Stačilo málo...Říká se, že člověk do stejné řeky dvakrát nevstoupí....Zde se dá říct, že člověk do stejného vlaku dvakrát nenastoupí!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 24. března 2013 v 12:29 | Reagovat

Moc hezky napsané :)
Máš v mnoha věcech pravdu :) Jinak, mohla bych se zeptat, je ten Pan nikdo hezký film? :)
Díky za odpověď.

2 Light Light | 24. března 2013 v 13:20 | Reagovat

[1]: Moc děkuju :D ..Ano mě se líbil moc! ..sice jsem ho viděla s cz titulkama a v aj, ale libil s emi to...Sice jsem ze začátku nechápala, ale pak ke onci ti to dá smysl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama