Duben 2013

Nudné chvilky...29

27. dubna 2013 v 23:08 | Light |  Nudné chvilky...
Ahoj lidi... omlouvám se, že jsem se delší dobu neozvala...
No přepadla mě Nudná chvilka, tak přemýšlím co vám sem napsat...
Venku máme konečně jaro! Jak jsem si pořád stěžovala, že a zima je šílená a že mě nebaví, tak teď si zase stěžuji, že je velký teplo a chci zimu! :D To jsem prosím celá já! :D
Jinak mě dneska bolí nožky z dlouhýho chození se Sweet po venku :D...Už od minulýho týdne jsme plánovali, že vezmeme kola a někam pojedeme, ale háček byl v tom, že jsem dneska nemohla najít pumpičku a zjistila jsem, že mám nefunkční kolo :D No jinak nevím jestli se někdo z vás může pochlubit či ne, ale dneska jsem měla zmrzlinu s příchutí Šmoulý borůvky :D bylo to šmoulózní :D
Jo a taky vám musm něco říct...Naše třída je zapojena do projektu iTEC...Na hodinách angličtiny vytváříme výukové hry pro nižší ročníky....No a jedním z úkolů je založit blog :)..Ten už je založený a funkční, tak kdybyjste se chtěli podvat - iJECT ...Budeme rádi za každou návštěvu :) .. Dozvíte se tam více informací o projektu, než jsem vám sem sepsala já :D

No, ale už nevím co vám napsat, tak vám popřeji dobrou noc (pokud to čtete jinou dobu, tak tedy dobrý ráno, či dobré odpoledne)...

Tak zatím ahoj :) Vaše Light

(Ne)Mertvá - 5.díl

19. dubna 2013 v 23:04 | Light |  (Ne)Mrtvá

Po dlouhé době...Sice krátké, ale snad se bude líbit :))) Věnováno především uživatelce biba13 z KT :)) Díky za tu grafiku a rady ;))

To si nevybereš - 8. Dohoda

18. dubna 2013 v 20:12 | Light |  To si nevybereš
Tak po dlouhé době opět kousek na čtení :)...Doufám, že se bude líbit...Omlouvám se, ale nějak nestíhám, tak jsem ráda, že vám sem můžu vložit aspoň toto :)...

Omluva a zážitky!

13. dubna 2013 v 22:03 | Light |  Různé
Ahoj! Po dlouhé době vám opět píšu...Moc se za to omlouvám, ale nebyl čas a ani jsem se sem neměla jak dostat, takže doufám, že moji omluvu přijmete :) ...
Takže myslím, že to byla ta omluva...a teď teda ty zážitky :D...

Překvapení

10. dubna 2013 v 10:19 | Sweet |  Různé
Ahoj !
Moc se omlouvám že jsem tu teď nebyla,ale má doma 2 španělky a moc nestíháme tak asi tak no :D:D...
Já jsem vám sem chtěla napsat že jsme s Light v obchodě a tam prodávali original cédéčka a měli tam i Avantasia i Green Day a já jsem byla tak naštvaná že jsem si to nemohla koupit. Ale ten pocit, když to spatříte ve výloz. Vážně nádhera :D:D No jinak to asi pro dnešek bude ode mě všecko . Tak se s vámi zatím loučím. Ahoj !!! :))

LOL? xDD

4. dubna 2013 v 15:00 | Light |  Různé
Hele nejde mi sem to video vložit xDD Tak klikněte a najede vám to na to xDDD
Nevim proč, ale vidim v tom sebe xDDD

Závislost

4. dubna 2013 v 14:09 | Sweet |  Různé
!...Závislosti...!
Můžeme být závislí na spoustě věcí. Někdo je zívislý na osobě a jiný zase na věci. Káždý z nás je na něčem závislý. Někdo si to nepřiznává, ale všichni bez vyjímky jsou na něčem závislí. U někoho je to jídlo u někoho třeba PC nebo TV. Ale nejhorší závislost je na cigaretách a na drogách. Začít s něčím není tak složité, ale problém může nastat, když chcete s něčím skončit. Nedokážete přestat s něčím s čím jste začali ? Musíte se víc snažit, nebo už potřebujete odbornou pomoc. Proto je dobrá rada s ničím takovým nikdy nezačínat. Řeknete si : Dyť to jenom zkusím co se může stát? Ale stát se toho může docela hodně. Můžete si zbůsobit velké problémy a nebo na to dokonce i zemřít. Některé závislosti jsou neškodné, ale jiné jsou moooc nebezpečné. Nezačínejte s ničím s čím si nejste jisti že dokážete zkončit. Chtěla jsem vám sem dát pár odstrašujících obrázků, ale některé jsou vážně hnusné tak vám jen řeknu že to není nic hezkého ! Já jsem závislá na Hudbě a to je jediná věc na které jsem zévislá a nechtěla bych být závislá přeba na : PC, cigaretách, jídle.... Někdo je dokonce závislý na sebepoškozování a to mě příde jako hloupost. Všechno se dá vždy nějak řešit. Nikoho za to neodsuzuju. Přece jenom nevím jaké má kdo problémy, ale i tak. Prosím vás lidi vzpamatujte se! A nědělejte to ! Nemá to cenu, nic se tím nevyřeší !!! Moje kámoška se řezala jen proto že byla emo a bylo to moderní (podle ní). A to je naprostá blbost !
Závislosti jsou potěšením,ale jen na chvíly. Když to přesáhne hranice. Tak je to špatně a musíte s tím přestat jak jen to jde nejrychleji. Kvůli závislostem se dá ztratit úplně vše co je pro vás na světě nejdůležitější. Hlavně přátelé a rodina !
Přece nikdo v nás nechce zkončit úplně sám bez nikoho jen se závislostí ! A že to se stává a dost často !!!
Dávejte si na to pozor ! Doufám že jsem vám aspoň trošku řekla to co jsem chtěla a doufám že jste to pochopily. Jestli se chcete podívat na nějaké obrázky tak jděte na google a tam najdete vše co chcete ! :)) Zatím Ahoj !

Rozhodování...

4. dubna 2013 v 13:37 | Sweet |  Různé
...Rozhodování...
Všichni se v životě musíme rozhodovat. Někdy a většinou to není vůbec lehké. Strach z toho že se rozhodnete špatně a pak už to nepůjde vrátit. Tohle všechno, ale patří k životu. Někdy je to dost složité rozhodnutí, které ovlivní celý váš život. A jindy zase úplná prkotina. Podle čeho se,ale máme rozhodnou jakým směrem jít ? Všude kde se zeptáte vám odpoví: že máme poslouchat svoje srdce. Někdy je, ale potřeba i troška rozumu. Nikdo vám nedokáže říct jak se rozhodnou to je vždy jen na vás a o to je to těžší. Ještě těžší je rozhodovat za někoho jiného než za sebe. Je to těžší protože musíte brát ohledy i na toho za koho se rozhodujete.
Je několik tipů rozhodování.
Ten, který známe : co si dneska vzír na sebe ? co si dát k jídlu ?...
Pak težší rozhodnutí : jaké auto si koupit? mám si udělat řidičák na motorku ?...
Ten který ovlinví náš život: na jakou střední jít ? mám jít na vysokou školu?
A nakonec ten nejhorší: (rozhodování za někoho) kam pojedem na dovolenou? ...
Tak to je pár tipů rozhodování. V kážděm filmu či pohádce je trocha rozhodování. Ale jeden film je přímo o rozhodnutí jako takovém a ten film se jmenuje Pan nikdo nevím jestli ho znáte. Jetli ne tak ho vřele doporučuji a taky tam hraje úžasný herec a zpěvák Jared Leto ( sice je s titulkami, a
le i tak ! ) . Je tam moc hezky popsaný problém rozhodnutí a nejistota.
Rozhodování nás čeká všude. Nezažijete jediný den bez toho aniž byste se museli rozhodovat. Rozhodovali jste se jestli toto číst a já doufám že jste se rozhodli dobře :)). Napiště nám svůj názor do komentářů. Rozhodněte se jestli ano nebo jestli ne ? :D:D:D. Tak to už by asi pro dnešsk stačilo myslím že jsem mám i tak moc zamotala hlavu... Tak doufám že se budete rozhodavat nejlépe jak jen to půjde. Zatím se s vámi loučím Ahoj ! :)

Láska?

4. dubna 2013 v 13:18 | Sweet |  Různé
Existuje vůbec láska?
Dlouhou dobu jsem přemýšlela nad tím jestli vůbec láska existuje. Bohužel jsem na nic nepřišla. Někdo říká že ano a jiní že ne. Asi je to jen věc názoru, jestli věřit na pravou lásku. Abychom si to ujasnili nemluvíme o lásce meteřské..., ale o lásce kterou všichni známe z filmů, z pohádek a někteří i ze života. V pohádkách se zaměřují na romantiku a na ''Pravou lásku''. Ale to jsou jen pohádky, které vždy končí happyendem, život je bohužel jiný než pohádky. Někdy je život pěkně hnusný, jindy zase moc krásný. Láska je, ale něco co se nedá slovy popsat. Láska se dá jen cítit. Múžete někoho milovat, ale nevíte na 100% jestli miluje on vás a jestli je to pravá láska. Nikdy nevíte co je správné dělat v danou chvíli.
Láska také hodně bolí. Když vás zklame někdo koho opravdu milujete. Pak si říkáte že láska neexistuje a že už se nikdy nezamilujete. Lásce, ale nikdo neporučí a sama si vybere kdo se do koho zamiluje. Jestli máte někoho koho milujete tak už něčtěte a běžte za ním říct mu jak moc pro vás znamená.
A ještě malá rada: Žijeme jen jednou tak si rořádně užívejme !!! :D:D:D
Zatím Ahoj vaše Sweet !!!

Nudné chvilky...28

3. dubna 2013 v 19:00 | Sweet |  Nudné chvilky...
Ahoj!
No tak jak se všichni máte ? :D:D:D Já se mám celkem dobře... Venku je celkem hezky (nesněží), ale asi je tam pěkná kosa. Ještě že nemusím chodit ven :D. Celý den se o5 nudím, takže asi tak no :D:D:D No jinak sem vám sem chtěla hodit tyhle 2 gify :))
Já u těchto gifů Andyho umírám :))) :D:D:D:D. On je tak hezoučkej a roztomiloučkej !!!! :)) jedním slovem je dokonalej !
A taky už starší, ale naprosto úžasnou fotku Mikeho :D:D:D:D:D A tady jí máte :
No tak takhle se nám Mike rozvášnil :D:D:D:D !
Jinak moc nevím co bych vám sem měla psát :D Jestli jsem ještě neviděli tohle tak to doporučuju. Andymu tam vůbec nerozumim, ale mě stačí ho jen vidět :)) a na tomto videu je naprosto úžasný (to je, ale všude :D:D:D:D).
A taky bych chtěla všechny poprosit, jestli jste ještě nehlasovali v Hitparádě DivilaDana tak prosím hlasujte tady ! Diky moc všem ! :D.
Jo a jeětě k Aprílu. Já jsem na apríla zapomněla a nikoho jsem bohužel nenachytala :( :D:D:D. Mě nychytala jenom Light (DĚKUJU !!!) :D:D:D:D. No a co vy nychytali jste někoho nebo někdo vás ? :) Napiště nám do komentářů ! :)) Já moc apríla neslavím, když někoho napálím je mi celkem jedno jestli je apríl nebo ne :D:D:D:D:D !!!
Jo a ješte sem vám musím dát tenhle obrázek. Vím že se to sem moc nehodí, ale je to dobrý !!! :D:D:D
No já jsem to teda taky nečetla a pak jsem to hledala a nenašla :D:D:D:D:D:D:D:D Je to dost dobrý ! :))
No to jen tak pro odreagování :D.No tak já už asi zase půjdu :). Zatím se v vámi loučím Ahoj! vaše Sweet :D !!!