(Ne)Mertvá - 5.díl

19. dubna 2013 v 23:04 | Light |  (Ne)Mrtvá

Po dlouhé době...Sice krátké, ale snad se bude líbit :))) Věnováno především uživatelce biba13 z KT :)) Díky za tu grafiku a rady ;))V tu chvíli mi to došlo. Nevrazila jsem do něčeho, ale do někoho! Do někoho komu patřil ten hlas! Hlas, který mi byl povědomí, ale pro nic za nic jsem si nemohla vzpomenout komu vlastně patří!
Otočila jsem se. Pomalu a se zavřenýma očima.
"Máš strach?" opět ten cizí mužský hlas, který byl tak příjemný...Vlastně nebyl ani tak cizí, jen jsem si nyní nemohla vzpomenout komu patří...
Pomalu jsem otevřela oči.
"Ne." odpověděla jsem na předešlou otázku a dala se do šíleného pláče. Stál přede mnou. Několik centimetrů ode mě. Tím chvilkovým momentem, kdy jsem na něj hleděla mi toho sdělil tolik jediným pohledem. Stál tu jak hrdina z pohádek. Jak maják v opuštěném moři ke kterému všichni námořníci shlížejí a zalije je pocit svobody, jistoty, že jsou konečně tam kde mají být, když ho zahlédnou. Jak sám pravil: Většina lidí má svého hrdinu, který nosí plášť...On má místo pláště tetování. V tu chvíli jsem opravdu uvěřila na hrdiny. Uvěřila jsem i na ty dobré věci, které člověka potkávají většinou jen v pohádkách.
Nevím co bylo dál. Asi jsem se zhroutila...No řekněte kdo by se nezhroutil kdyby viděl na vlastní oči Andyho? Andyho Biersacka?
Když jsem se probrala nebylo to o moc lepší. Ležela jsem v nějakém černém koženém křesílku a kolem mě stály, či seděli, všichni členové kapely Black Veil Brides. Andy stál v rohu místnosti. Vedle mě se opíral o křesílko Jinxx, Ash s Jakem hráli nějaké karty a CC stál přímo nade mnou a šíleně se na mě usmíval. Jakmile jsem otevřela oči, začala dělat všelijaké obličeje. No řekněte...Nezačali by jste se smát? Já chytla záchvat smíchu! Do teď nevím jestli to bylo jen kvůli těm jeho obličejům, nebo kvůli celkovému mému psychickému zhroucení, či kvůli tomu zvláštnímu pachu, který tu byl cítit všude. Asi to byla ta třetí možnost, jelikož jsme se brzy smáli všichni a seděli jsme na zemi v kruhu, drželi se za ruce a snažili se vyvolat duchy...Nějak nám jen nedošlo, že to co hoří uprostřed kruhu, který jsme tvořili, není papír, ale tráva. Tím pádem není divu, že se dělo to co se dělo. Moc si z toho nepamatuji. Vím, že padlo několik vtípků, že už jsme dávno mrtví...že jsme zhulení andělé...že jíme my červi a ne oni nás atd...Vážně toho bylo dost a teď mi to ani nepřijde vtipný, ale věřte, že v tu chvíli to vtipný bylo...Nakonec si ještě vzpomenu, že jsme dělali nějakou pantomimu, nebo co to mělo být. CC si navlíknul nějakou havajskou sukni a zimní bundu. Myslel, že nám takhle rychle dojde, že předvádí sněhulačici (nějak tak to nazval)...prostě to měla být sněhuláčí slečna. Andy se snažil předvést štěně ležící na zádech, ale nakonec z toho vznikla želva s rozbitým krunýřem a trpící zácpou. Ash se pokusil o motorkáře, ale nenapadlo ho si sednout na motorku, takže to taky nikdo neuhodl. Pak jsem šla na řadu já. Chtěla jsem jim předvést pořádnou pantomimu, tak jsem se rozhodla, že vyberu něco jednoduchého. Kdo by přeci neuhodl králíčka? No kluci z Black Veil Brides rozhodně ne! Po jejich odpovědí typu - klokan! ptakopysk, záchod, močál, bažina a rodící žirafa - jsem to vzdala. Celá vytlemená ani nevím kam jsem ulehla, ale víc už vám neřeknu...Víc si nepamatuji!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama