Rozhodování...

4. dubna 2013 v 13:37 | Sweet |  Různé
...Rozhodování...
Všichni se v životě musíme rozhodovat. Někdy a většinou to není vůbec lehké. Strach z toho že se rozhodnete špatně a pak už to nepůjde vrátit. Tohle všechno, ale patří k životu. Někdy je to dost složité rozhodnutí, které ovlivní celý váš život. A jindy zase úplná prkotina. Podle čeho se,ale máme rozhodnou jakým směrem jít ? Všude kde se zeptáte vám odpoví: že máme poslouchat svoje srdce. Někdy je, ale potřeba i troška rozumu. Nikdo vám nedokáže říct jak se rozhodnou to je vždy jen na vás a o to je to těžší. Ještě těžší je rozhodovat za někoho jiného než za sebe. Je to těžší protože musíte brát ohledy i na toho za koho se rozhodujete.
Je několik tipů rozhodování.
Ten, který známe : co si dneska vzír na sebe ? co si dát k jídlu ?...
Pak težší rozhodnutí : jaké auto si koupit? mám si udělat řidičák na motorku ?...
Ten který ovlinví náš život: na jakou střední jít ? mám jít na vysokou školu?
A nakonec ten nejhorší: (rozhodování za někoho) kam pojedem na dovolenou? ...
Tak to je pár tipů rozhodování. V kážděm filmu či pohádce je trocha rozhodování. Ale jeden film je přímo o rozhodnutí jako takovém a ten film se jmenuje Pan nikdo nevím jestli ho znáte. Jetli ne tak ho vřele doporučuji a taky tam hraje úžasný herec a zpěvák Jared Leto ( sice je s titulkami, a
le i tak ! ) . Je tam moc hezky popsaný problém rozhodnutí a nejistota.
Rozhodování nás čeká všude. Nezažijete jediný den bez toho aniž byste se museli rozhodovat. Rozhodovali jste se jestli toto číst a já doufám že jste se rozhodli dobře :)). Napiště nám svůj názor do komentářů. Rozhodněte se jestli ano nebo jestli ne ? :D:D:D. Tak to už by asi pro dnešsk stačilo myslím že jsem mám i tak moc zamotala hlavu... Tak doufám že se budete rozhodavat nejlépe jak jen to půjde. Zatím se s vámi loučím Ahoj ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama